O Kancelarii

The law firm of Andrzej Tasarek provides comprehensive legal services for individual clients, businesses and public administration.

The law firm provides an individual approach to every matter entrusted by the Client, in order to gain the best solution for each Client. Thanks to legal knowledge and experience, as well as the involvement in various cases, Clients can be assured that legal assistance is provided to the highest standard.

Legal counsel is a profession of public trust. Accordingly, the provision of legal assistance is based on respect for the law and the Legal Counsel Code of Ethics.

Practice Areas

The law office provides legal assistance in the following areas:

Why it's worth it
cooperate with us

over 10 years of experience

practice in servicing entrepreneurs

flexible working hours

two supported languages

Opinie o nas

Michał Brzozowski
Michał Brzozowski
2023-09-22
Jak dla mnie to bardzo dobra kancelaria. Pan Andrzej jest bardzo kompetentny i ma dużą wiedzę. No i cenię to, że jest bardzo rzeczowy i konkretny, nie owija w bawełnę. Skorzystałem z usług w sprawie porady prawnej i jestem bardzo zadowolony z efektów.
Izabela Siwik
Izabela Siwik
2023-09-22
Byłam na konsultacjach z powodu problemów z wynajmem mieszkania. Pan Andrzej bardzo mi pomógł. Nie tylko udzielił mi cennych porad, ale też pomógł w negocjacjach z drugą stroną. Choć początkowo wydało mi się to drogie, teraz widzę, że warto było.
Damian Stępień
Damian Stępień
2023-09-22
Kancelaria pana Andrzeja to miejsce, gdzie czułem się traktowany bardzo indywidualnie. Zajmowali się moją sprawą z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, choć sprawa nie była prosta. Minus za to, że trochę z tym trwało, ale efekt końcowy wynagrodził wszystko.
Tomek Bednarski
Tomek Bednarski
2023-09-22
Poszukiwałem radcy prawnego do sprawy windykacyjnej i trafiłem na Andrzeja Tasarka. Muszę przyznać, że miło mnie zaskoczył. Okej, trzeba było trochę poczekać na wizytę, ale jak już doszło do spotkania, to wszystko poszło bardzo sprawnie.
Bartek Kowalczyk
Bartek Kowalczyk
2023-09-22
Zdecydowałem się na usługi tej kancelarii przez polecenie znajomego i jestem zadowolony. Profesjonalizm i konkretne podejście do tematu. Wszystko jasno wytłumaczone i załatwione w szybkim tempie. No i lokalizacja też dobra, blisko centrum.
Paweł Wiśniewski
Paweł Wiśniewski
2023-09-22
Miałem do załatwienia sprawę z umową i generalnie z prawnymi papierami. Trochę się bałem, że nie zrozumiem tego wszystkiego, ale radca Tasarek super mi to wyjaśnił. Czekałem z tym do ostatniej chwili i się stresowałem, ale oni dali radę to załatwić w ekspresowym tempie. Cena była ok, choć mogłoby być taniej, ale cóż, za jakość trzeba płacić.
Piotrek Baranowski
Piotrek Baranowski
2023-09-22
Przyszedłem do kancelarii z problemem rozwodowym i zostałem bardzo profesjonalnie obsłużony. Pomimo, że sprawa była skomplikowana i emocjonalnie ciężka dla mnie, radca prawny Andrzej Tasarek okazał duże zrozumienie i empatię. Zresztą nie tylko on, ale cały zespół. Nie spodziewałem się takiego poziomu usług w Kielcach.
Marcin Jurkowski
Marcin Jurkowski
2023-09-18
Miałem kłopot z pracodawcą i potrzebowałem porady prawnej. Po konsultacji z Andrzejem Tasarkiem mogę powiedzieć, że warto było. Chociaż na początku byłem zdziwiony, że tyle to kosztuje, to efekty przekonały mnie, że warto było. Udało mi się załatwić sprawę bez ciągania po sądach. Minus za to, że trzeba było trochę poczekać na termin, ale jak dla mnie warto.
Anna Cichy
Anna Cichy
2023-09-18
Poszłam do kancelarii z problemem spadkowym. Nie bardzo wiedziałam co mam zrobić, bo to była dość skomplikowana sytuacja z wieloma stronami. Pan Andrzej super mi wytłumaczył wszystko i zaproponował różne opcje. Co ważne, nie naciskał na żadne rozwiązanie, tylko dał mi czas do namysłu. Jestem bardzo zadowolona, choć muszę przyznać, że czas oczekiwania na wizytę był dłuższy niż się spodziewałam.
Mateusz Kudełko
Mateusz Kudełko
2023-09-18
No więc, miałem problem z windykacją należności od pewnej firmy i pan Andrzej pomógł w tym wszystkim. Na początek trochę sceptycznie podchodziłem, ale jak zacząłem rozmawiać z radcą to zauważyłem, że facet wie co robi. Skomplikowany język prawny przetłumaczony na ludzki, wszystko zrobione sprawnie. Nawet nie musiałem chodzić do sądu, bo się dogadaliśmy. Cena była umiarkowana, więc ogólnie polecam.
en_GBEnglish (UK)